twój koszyk:

Aktualnie: 0 produktów

Wartość: 0 zł

biuro@bramy-rozkoszy.pl 784 071 764 42743516
http://bramy-rozkoszy.pl/
Strona główna » Feromony » Feromony dla kobiet » Relationship Magic 5ml - feromony dla kobiet

Relationship Magic 5ml - feromony dla kobiet

Relationship Magic 5ml - feromony dla kobiet

Relationship Magic 5ml - feromony dla kobiet

Wysyłka w ciągu 24h!
Ogólna ocena produktu: Brak oceny
Status produktu: Produkt dostępny
Koszt dostawy: od 10 zł
Opis produktu
Opinie użytkowników

Feromony zapachowe dla kobiet. Perfumy z feromonami.

 

Relationship Magic można stosować jako wabik seksualny ale nie tylko. Doskonale sprawdza się także podczas załatwiania spraw codziennych. Wszędzie gdzie konieczny jest kontakt z drugim człowiekiem przedstawiany produkt pomaga w budowaniu relacji.  Feromony zapachowe są skierowane dla osób które pragną poprawić stosunki międzyludzkie, swoja sytuację towarzyską czy też zawodową. Świetnie nadaje się także do wzmocnienia uczuć między partnerami.

 

Relantioship Magic to produkt który powstał po wieloletnich i rzetelnych badaniach nad ludzkimi feromonami. Każde opakowanie zawiera 0,030% feromonów, dokładnie chodzi tu o mieszankę trzech z nich: Androstenolu, Androstenonu a także Adrosteronu. Połączenie nastąpiło w idealnie otworzoznych proporcjach, takich samych w jakich feromony te są wytwarzane przez ludzkie ciało.

 

Stosując Relationship Magic jako kosmetyk codziennego użytku możesz spodziewać się tego, że płeć przeciwna będzie Cie postrzegać jako osobę bardziej otwartą, wyjątkowo pozytywną oraz godną zaufania. Twoje otoczenie stanie się bardziej ufne i otwarte w stosunku do Ciebie. Szacunek i poważanie do Twojej osoby są relacjami do których już teraz możesz się przyzwyczajać.

 

Dzięki niedużemu opakowaniu o pojemności 5 ml, możesz nosić swoje ulubione feromony zawsze przy sobie, aplikując je w dowolnej chwili.

Należy także podkreślić że zapach Relationship Magic jest bardzo świerzy i delikatny.

 

Skład:

  • Relationship Magic dla kobiet (5ml): glycol, glycerin, 0.018% Androstenol, 0.007% Androstenone, 0.004% Androsterone, 0.001% Copulins
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Ogólna ocena produktu: *
Twój komentarz: *
Nazwa użytkownika: *
Przepisz kod z obrazka: * Captcha
 
* - pole obowiązkowe do wypełnienia

Polecane Produkty

Ostatnio szukane produkty

Polecane produkty

Polecane produkty Stone Independent Research Inc.