twój koszyk:

Aktualnie: 0 produktów

Wartość: 0 zł

biuro@bramy-rozkoszy.pl 784 071 764 42743516
http://bramy-rozkoszy.pl/
Strona główna » Akcesoria erotyczne » Powiększanie penisa » Male Edge Pro

Male Edge Pro

Male Edge Pro

Male Edge Pro

Producent: Male Edge
Wysyłka w ciągu 3 dni!
Ogólna ocena produktu: Brak oceny
Status produktu: Produkt na zamówienie
Koszt dostawy: od 10 zł
Opis produktu
Opinie użytkowników

Urządzenie Male Edge cieszy się sporą estymą wśród mężczyzn, którzy pragną powiększyć swojego penisa. Jego skuteczność opiera się na tak zwanej „trakcji”. Dzięki wspomnianej metodzie członek staje się nie tylko dłuższy, ale również wyraźnie grubszy. Trakcja powolnie rozciąga trzon penisa, wywołując cytokinezę, czyli mnożenie się komórek. W rezultacie nowa tkanka rozrasta się na całej długości penisa już w przeciągu kilku tygodni. Rozmiar członka można zmienić nawet o 7 centymetrów.

Warto zaznaczyć, że trakcja jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna dla naszego zdrowia, więc nie należy obawiać się ubocznych skutków. Efekt wydłużenia penisa jest proporcjonalny do konkretnego okresu czasu, w którym stosujemy omawiane urządzenie. Już po czterech miesiącach stosowania przyrost rozciąganego penisa może wynieść niecałe dwa centymetry przy średnim czasie noszenia wynoszącym 61 godzin. Usatysfakcjonowani użytkownicy nie odnotowali żadnych efektów ubocznych. Warto dodać, że do wyboru mamy wiele zestawów Male Edge, które różnią się między sobą poszczególnymi akcesoriami.

Zestaw Male Edge PRO zawiera podstawowe akcesoria, jakie są dołączone do Male Edge BASIC oraz Male Edge EXSTRA, a dodatkowo posiada cztery gumowe paski, dwie zapasowe opaski oraz gazę. Male Edge PRO prezentuje się niezwykle elegancko, ponieważ całość znajduje się w gustownym, czerwonym pudełku. Z pewnością każdy będzie usatysfakcjonowany pełną zawartością opisywanego zestawu.

 

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Ogólna ocena produktu: *
Twój komentarz: *
Nazwa użytkownika: *
Przepisz kod z obrazka: * Captcha
 
* - pole obowiązkowe do wypełnienia

Seria

Polecane Produkty

Rose

Rose

Cena: 54.00

Vibe Therapy - Zest

Vibe Therapy - Zest

Cena: 136.70

Passionate

Passionate

Cena: 79.00

Andrea

Andrea

Cena: 63.00

Ostatnio szukane produkty

Polecane produkty

Polecane produkty Male Edge