twój koszyk:

Aktualnie: 0 produktów

Wartość: 0 zł

biuro@bramy-rozkoszy.pl 784 071 764 42743516
http://bramy-rozkoszy.pl/
Strona główna » Feromony » Feromony dla mężczyzn » Pheromax Oxytocin 14ml - feromony dla mężczyzn

Pheromax Oxytocin 14ml - feromony dla mężczyzn

Pheromax Oxytocin 14ml - feromony dla mężczyzn

Pheromax Oxytocin 14ml - feromony dla mężczyzn

Producent: Pheromax
Wysyłka w ciągu 3 dni!
Ogólna ocena produktu: Brak oceny
Status produktu: Produkt na zamówienie
Koszt dostawy: od 10 zł
Opis produktu
Rozmiar / Dodatkowe informacje
Opinie użytkowników

Jedne z najlepszych męskich feromonów.

 

Bezzapachowe, ale wyjątkowo skuteczne, o niespotykanie dużym stężeniu. Działanie tego produktu testowano przez dwa miesiące, dzięki czemu każdy mężczyzna może być pewny, że nie znajdzie środka, który może skuteczniej zadziałać na płeć piękną.

 

Każdy mężczyzna, który próbował już standardowych feromonów Pheromax, zapewne wie, jak dzięki niemu zwiększa się pożądanie oraz satysfakcja z życia seksualnego. Pheromax Oxytocin został natomiast uzupełniony o oksytocynę, dzięki czemu jest jeszcze bardziej skuteczny. Działanie tego feromonu to jednak nie tylko łatwiejsze uwodzenie kobiet, ale również wyraźniejsze sukcesy w biznesie. Oksytocyna bowiem wpływa pozytywnie na zaufanie nie tylko osób płci przeciwnej.

 

Pheromax pozwoli ci łatwiej wpływać na decyzje innych ludzi. Ty staniesz się bardziej pobudzony, pewny siebie, ale zarazem spontaniczny i błyskotliwy. Kobiety w twoim towarzystwie również będą bardziej rozmowne i skłonne do flirtu, natomiast konkurenci – czyli inni mężczyźni – obdarzą cię szacunkiem. Staniesz się dla nich autorytetem.

Nowoczesna formuła feromonu Pheromax Oxytocin powstawała przez wiele lat. Środek ten posiada status najwyższej klasy, dzięki niewiarygodnej skuteczności i wpływowi na popęd seksualny u osób przeciwnej płci. Wyjątkowo duże stężenie oraz odpowiednie proporcje trzech najlepszych feromonów – Androstenol, Androstenon oraz Androstadienon – tworzy prawdziwą mieszankę wybuchową. Zrezygnuj z tanich i niepewnych środków. Ten feromon gwarantuje skuteczność już od pierwszego użycia, a dzięki dużej wydajności, wystarcza naprawdę na długi czas. Silne pobudzenie seksualne jest gwarantowane jest przez cały okres użytkowania tego produktu. Sprawdź sam, jak wyraźnie zwiększy się twoja atrakcyjność wśród kobiet oraz uznanie wśród mężczyzn. Nie ważne, czy chcesz rozbudzić pożądanie we własnej partnerce czy u obcych kobiet, na imprezie czy spotkaniu towarzyskim – sam zdecyduj, w jakich okolicznościach najlepiej skorzystać z tego daru.

Pamiętaj jednak, że Pheromax Oxytocin zawiera bardzo duże stężenie feromonów, dzięki czemu produkt ten jest wyjątkowo wydajny (112 pełnych aplikacji), a zbyt duża dawka może przynieść niepożądane efekty.

Zawartość: 14 ml
Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Ogólna ocena produktu: *
Twój komentarz: *
Nazwa użytkownika: *
Przepisz kod z obrazka: * Captcha
 
* - pole obowiązkowe do wypełnienia

Polecane Produkty

Ostatnio szukane produkty

Polecane produkty

Polecane produkty Pheromax