twój koszyk:

Aktualnie: 0 produktów

Wartość: 0 zł

biuro@bramy-rozkoszy.pl 784 071 764 42743516
http://bramy-rozkoszy.pl/
Strona główna » Feromony » Feromony dla kobiet » BTB 10ml - feromony dla kobiet

BTB 10ml - feromony dla kobiet

BTB 10ml - feromony dla kobiet

BTB 10ml - feromony dla kobiet

Producent: BTB
Wysyłka w ciągu 3 dni!
Ogólna ocena produktu: Brak oceny
Status produktu: Produkt na zamówienie
Koszt dostawy: od 10 zł
Opis produktu
Opinie użytkowników

Feromony bezzapachowe dla kobiet. Koncentrat feromonów.

 

BTB to produkt o najbardziej zaawansowanej technologii wśród wszystkich feromonów dla kobiet dostępnych na rynku.


Te niezwykle skuteczne feromony działają nie tylko pod kątem seksualnym, ale również towarzyskim czy zawodowym. Oddziałują bowiem nie tylko na osoby przeciwnej płci. Produkt BTB to typowy zapachowy afrodyzjak, który dodatkowo sprawia, że inne kobiety będą patrzeć na ciebie z szacunkiem i poważaniem, licząc się z każdym twoim zdaniem. Największą kontrolę zyskasz jednak nad płcią przeciwną. Mężczyźni staną się ulegli, szarmanccy względem ciebie, poczujesz się jak prawdziwa królewna.

 

Feromony BTB sprawią, że ludzie wokół ciebie staną się bardziej towarzyscy, wygadani, swobodni i pewni siebie, wręcz nie będą w stanie przestać mówić.

 

Równie ciekawie wygląda to w sytuacjach intymnych. Partner, który jest blisko, staje się pobudzony erotycznie, rozbudzisz w nim wszystkie zmysły oraz pożądanie i namiętność. Wszelkie doznania erotyczne staną się wyraźnie spotęgowane.

 

Główna zasada działania feromonów BTB – w pierwszej kolejności sprawiają one, iż ludzie otwierają się i rozluźniają, są przyjaźni i rozmowni, następnie dopiero stają się gotowi na zmysłowe doznania. Dzięki temu produkt ten doskonale sprawdza się również w sytuacjach biznesowych, w których to musisz zdobyć aprobatę i zaufanie innych osób.

 

Feromony BTB to idealny produkt dla każdej prawdziwej kobiety, który podkreśli osobowość i wszelkie mocne strony. Najmniejsza aplikacja feromonów BTB sprawi, że kobiece ciało pachnieć będzie pożądaniem i namiętnością.

Żaden mężczyzna nie oprze się jej z łatwością. A to dlatego, że mężczyźni sami poczują się rozluźnieni, pewni siebie, ale zarazem ulegli względem użytkowniczki BTB. Będą zabiegać o jej względy i uwagę, a wszelkie sytuacje intymne z całą pewnością będą niezapomniane do końca życia. Dzięki feromonom masz szanse pachnieć jak prawdziwa kobieta i otaczać się wianuszkiem mężczyzn. Sama bowiem staniesz się odważna, pewna siebie, przebojowa, a twoje zmysły będą maksymalnie pobudzone i gotowe na nowe doznania. Dodatkowo poprawi się twoja komunikatywność oraz samopoczucie, i kto wie – może również libido.

 

Feromony BTB zawierają duże stężenie. Jednak – co najważniejsze – są bezzapachowe, dzięki czemu możesz zmieszać je ze swoimi ulubionymi perfumami. Są również wyjątkowo wydajne i 10 ml flakonik wystarcza naprawdę na długi czas. Feromony te możesz zaaplikować także samodzielnie, bezpośrednio na skórę bądź ubranie. Korzystaj z dobrodziejstwa BTB w każdym miejscu i sytuacji – w pracy, na uczelni, zakupach, imprezach, uroczystościach, randkach czy spotkaniach towarzyskich. Jeśli nie przeżyłaś jeszcze przygody z feromonami, warto rozpocząć ją od sprawdzonego i skutecznego produktu. BTB to sześć różnych feromonów zamkniętych w jednym flakonie. Tworzą one wybuchową mieszankę, która gwarantuje wzrost zainteresowania u mężczyzn.

 

Feromony BTB zdobyły Laur Konsumenta jako Odkrycie Roku 2010 – na łamach dziennika „Rzeczpospolita”. Świadczy to o wysokiej jakości i skuteczności tych feromonów.


Propozycje łączenia:

Jeżeli chcesz stać się jeszcze bardziej bezpośredni i bezczelny w kontaktach międzyludzkich, i zależy Tobie na agresywnym przekazie seksualnym, stosuj BTB łącznie z NPA.


Informacje techniczne:

  • Opakowanie: 10ml szklany flakon z zakraplaczem
  • Wydajność: 370 kropel
  • Aplikowana doza płynu: 27mcl / 1 kroplę
  • Zawartość feromonów: 4mg
  • Stężenie: 0,4 mg/ml
  • Ilość feromonów w 1 kropli: 10.8mcg
  • Dzienna aplikacja: 1÷6 kropel
  • Średni czas użytkowania przy codziennym stosowaniu:: 6÷9 miesięcy
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Ogólna ocena produktu: *
Twój komentarz: *
Nazwa użytkownika: *
Przepisz kod z obrazka: * Captcha
 
* - pole obowiązkowe do wypełnienia

Polecane Produkty

Nexus Stilo

Nexus Stilo

Cena: 558.00

Pamela

Pamela

Cena: 33.00

Kate

Kate

Cena: 47.00

LELO - Alia

LELO - Alia

Cena: 302.00

Ostatnio szukane produkty

Polecane produkty

Polecane produkty BTB