twój koszyk:

Aktualnie: 0 produktów

Wartość: 0 zł

biuro@bramy-rozkoszy.pl 784 071 764 42743516
http://bramy-rozkoszy.pl/
Strona główna » Feromony » Feromony dla mężczyzn » Feromony bezwonne » BTB 10ml - feromony dla mężczyzn

BTB 10ml - feromony dla mężczyzn

BTB 10ml - feromony dla mężczyzn

BTB 10ml - feromony dla mężczyzn

Producent: BTB
Wysyłka w ciągu 3 dni!
Ogólna ocena produktu: 3.2 (5 głosów)
Status produktu: Produkt na zamówienie
Koszt dostawy: od 10 zł
Opis produktu
Rozmiar / Dodatkowe informacje
Opinie użytkowników

BTB for Men to nowoczesne, wyjątkowo skuteczne i skoncentrowane bezzapachowe feromony dla mężczyzn.

 

Dzięki nim możesz zyskać nie tylko powodzenie na tle seksualnym, ale także towarzyskim oraz zawodowym. To doskonały zapachowy afrodyzjak. BTB for Men sprawi, że staniesz się atrakcyjny zarówno dla płci przeciwnej, jak i dla mężczyzn, u których zyskasz szacunek oraz uznanie. Wszyscy będą zainteresowani tym co mówisz oraz myślisz. W twoim otoczeniu ludzie natychmiast staną się bardziej towarzyscy, rozmowni, przyjaźni, bezpośredni i swobodni. Natomiast wyjątkowe stężenie feromonów sprawi, że wszelkie intymne kontakty z partnerką staną się wyjątkowym doznaniem seksualnym o zwiększonej namiętności i pożądaniu. Feromony BTB for Men najpierw wpływają na sferę społeczną, ułatwiają kontakt z ludźmi, a dopiero potem potęgują pożądanie i erotyzm, dzięki czemu każde intymne zbliżenie charakteryzuje się rozluźnieniem, swobodą i komfortem kochanków. Produkt ten sprawi, że doznania erotyczne staną się niezapomniane do końca życia.

 

BTB for Men to środek przeznaczony dla każdego prawdziwego mężczyzny. W składzie znajduje się aż sześć skutecznych feromonów, które podkreślają osobowość, a ty stajesz się bardziej stanowczy i dominujący wśród innych mężczyzn. Zwiększy się także zaufanie do twojej osoby. Dzięki tym cechom kobiety zapragną kontaktu z tobą, staną się ufne, przyjacielskie, uśmiechnięte, rozmowne i skłonne do flirtu. Znajdziesz się w centrum zainteresowania. Najważniejsze jednak, że zauważysz u nich wyraźną ochotę do wszelkich fizycznych zbliżeń – przytulanie się, ocieranie i utrzymywanie intensywnego kontaktu wzrokowego znajdzie się na porządku dziennym. Płeć piękna stanie się słaba i uległa.

 

Feromony BTB for Men wpłyną pozytywnie również na twoją osobę. Jeśli brakuje ci odwagi lub pewności siebie, ten produkt jest skierowany właśnie do ciebie. Będziesz niezwykle pobudzony, pewny siebie oraz towarzyski. BTB for Men jest produktem bezzapachowym, dzięki czemu możesz spokojnie łączyć go ze swoimi ulubionymi perfumami. Możesz korzystać z tego środka zarówno na imprezach, spotkaniach towarzyskich, jak i w pracy czy na uczelni. Wybierz BTB for Men i rozpocznij swoją niezapomnianą przygodę z feromonami.

 

Każdy flakon tego niezwykłego produktu posiada sześć wysoko skoncentrowanych feromonów dobranych w odpowiednich proporcjach. Ich wpływ na płeć przeciwną oraz na innych mężczyzn został potwierdzony w dokładnych badaniach. Poznaj moc najskuteczniejszych feromonów, czyli Androstenonu i Androsteronu (wpływają na twoją męskość i pozycje lidera), Alfa-Androstenolu i Androstanonu (zdobywasz zaufanie innych osób), Androstadienonu (kobiety stają się spokojne, uległe i pobudzone seksualnie) oraz nowemu feromonowi – najsilniejszemu ze wszystkich dotąd odkrytych.

 

BTB for Men otrzymał Laur Konsumenta jako Odkrycie Roku 2010 na łamach dziennika „Rzeczpospolita”. Jest to oznaka najwyższej uznania najwyższej jakości i wyjątkowej skuteczności na tle podobnych produktów innych marek.Informacje techniczne:

  • Opakowanie: 10ml szklany flakon z zakraplaczem
  • Wydajność: 370 kropel
  • Aplikowana doza płynu: 27mcl / 1 kroplę
  • Zawartość feromonów: 4mg
  • Stężenie: 0,4 mg/ml
  • Ilość feromonów w 1 kropli: 10.8mcg
  • Dzienna aplikacja: 1÷6 kropel
  • Średni czas użytkowania przy codziennym stosowaniu:: 6÷9 miesięcy
Zawartość: 10 ml
Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Ogólna ocena produktu: *
Twój komentarz: *
Nazwa użytkownika: *
Przepisz kod z obrazka: * Captcha
 
* - pole obowiązkowe do wypełnienia
Lista komentarzy
Ocena:
Uzytkownik: joghbcsbnz.sp{lpt{z, http://www.tfzkyntedx.com/ eakndktjff
Data dodania: 2014-03-26 04:46:57
Opinia: joghbcsbnz.sp{lpt{z, http://www.tfzkyntedx.com/ eakndktjff
Ocena:
Uzytkownik: qcfjzcsbnz.sp{lpt{z, lkwdkyhhei , [url=http://www.ihgrwlllot.com/]robhmblrsw[/url], http://www.nxzezksdbh.com/ lkwdkyhhei
Data dodania: 2014-03-17 22:26:46
Opinia: qcfjzcsbnz.sp{lpt{z, lkwdkyhhei , [url=http://www.ihgrwlllot.com/]robhmblrsw[/url], http://www.nxzezksdbh.com/ lkwdkyhhei
Ocena:
Uzytkownik: mydygcsbnz.sp{lpt{z, rgunmbkiyf
Data dodania: 2014-01-18 05:48:52
Opinia: mydygcsbnz.sp{lpt{z, rgunmbkiyf
Ocena:
Uzytkownik: marek
Data dodania: 2013-03-14 09:47:18
Opinia: Jako zwycięzca konkursu BTB, pisałem wcześniej że pdizoelę się z wami opinią o BTB. Moim pełnym zaskoczeniem co do skuteczności tego feromonu jest reakcja otoczenia. Żona stała się przylepą dosłownie wiesza mi się na szyi. Tonuje swoje zachowanie względem mnie.Rewelacyjny produkt. Wczoraj w sklepie MediaExpert odbierałem zamf3wiony produkt, wystąpiła niezgodność cenowa, brak pomniejszenia ceny o internetowy rabat . Pani sprzedająca była taki miła, że rabat wyczarował się sam bez sprawdzania czy był przyznany!!! Czary,czary,czary ..no i te miłe uśmieszki i słf3wka. Zaznaczę, iż podczas rozmowy mimochodem rozcierałem ręką na szyi wcześniej zaaplikowane feromony. BTB to prawdziwa rewelacja. Gorąco wszystkim polecam, świat staje się wtedy jakiś taki milszy i łagodniejszy.
Ocena:
Uzytkownik: Radosław W.
Data dodania: 2012-09-26 07:52:31
Opinia: Bardzo dobre feromony ! Naprawdę działają !

Polecane Produkty

Ostatnio szukane produkty

Polecane produkty

Polecane produkty BTB