twój koszyk:

Aktualnie: 0 produktów

Wartość: 0 zł

biuro@bramy-rozkoszy.pl 784 071 764 42743516
http://bramy-rozkoszy.pl/
Strona główna » Feromony » Feromony dla mężczyzn » NPA 5ml - feromony dla mężczyzn

NPA 5ml - feromony dla mężczyzn

NPA 5ml - feromony dla mężczyzn

NPA 5ml - feromony dla mężczyzn

Producent: NPA
Wysyłka w ciągu 3 dni!
Ogólna ocena produktu: Brak oceny
Status produktu: Produkt na zamówienie
Koszt dostawy: od 10 zł
Opis produktu
Rozmiar / Dodatkowe informacje
Opinie użytkowników

NPA (New Pheromone Additive) to światowy klasyk w dziedzinie bezzapachowych feromonów męskich.

 

Produkt ten sprowadzany jest bezpośrednio z Republiki Południowej Afryki i jest wyjątkowo ceniony na rynku zachodnim. O skuteczności tych feromonów świadczą opinie ogromnej ilości zadowolonych klientów, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Nie ma bardziej skutecznego i wydajnego środka w sztuce uwodzenia kobiet niż NPA.

 

Na rynku istnieje wiele tańszych środków tego typu, które jednak często nie wykazują żadnej skuteczności. A NPA naprawdę działa. To lider wśród dostępnych feromonów. Wysoka jakość produktu oraz odpowiednie proporcje silnych feromonów wpływają w istotny sposób na zachowanie innych ludzi, nie tylko płci przeciwnej. Jeśli chcesz poznać faktyczną moc, jaką mogą dawać feromony, zdecyduj się właśnie na NPA.

 

Dzięki wyjątkowo dużemu stężeniu aktywnych związków (powyżej 98%) twoja osoba będzie wyróżniać się wśród innych. Zdobędziesz dominację wśród mężczyzn, a kobiety staną się w twoim towarzystwie spokojne, towarzyskie, zrelaksowane, uległe i chętne do różnego rodzaju kontaktów fizycznych. Będziesz uważany przez nie za silnego, ale godnego zaufania mężczyznę, natomiast wśród osób tej samej płci będziesz wzbudzał szacunek i poważanie. Jest to idealny środek pobudzający pożądanie w trakcie kontaktów intymnych z partnerką.

 

NPA wprowadzi zmiany nie tylko w osobowości osób z towarzystwa, ale także u ciebie. Będziesz osobą bardziej pewną siebie, wygadaną, towarzyską, przebojową. Produkt ten przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną robić pozytywne wrażenie i dobrze się bawić. Ważne jednak, by pamiętać o odpowiednim dozowaniu środka. Feromony NPA są ekstremalnie skoncentrowane, a ich nadmiar może powodować niepożądane efekty. Wystarczą dwie krople (przy bezpośrednim aplikowaniu na skórę), by zauważyć doskonały i szybki efekt już po pierwszym zastosowaniu. Produkt ten bez wątpienia wart jest swojej ceny. Ciekawym faktem jest to, że w każdym flakoniku znajduje się jeden główny, ale za to skuteczny, feromon, którego działanie jest wzmacniane dodatkowo przez dwa nieujawnione przez producenta inne feromony. Jeśli szukasz produktu sprawdzonego i zachwalanego przez dziesiątki tysięcy osób, NPA jest właśnie dla ciebie.

 

NPA to produkt bezzapachowy, dlatego można go mieszać z własnymi, ulubionymi perfumami. Dzięki specjalnemu zakraplaczowi istnieje możliwość przelania zawartości flakonu do butelki z perfumami. Można jednak stosować feromony bezpośrednio na skórę bądź ubrania. Dzięki dużemu stężeniu feromonów jeden 5 ml flakon NPA wystarcza na wiele tygodni stosowania.Informacje techniczne:

  • Opakowanie: 5ml szklany flakon z zakraplaczem
  • Wydajność: 140 kropel
  • Aplikowana doza płynu: 36mcl / 1 kroplę
  • Zawartość feromonów: 2.4mg
  • Ilość feromonów w 1 kropli: 17mcg
  • Skład NPA Man: Androstenon oraz dwie strzeżone przez producenta substancje. Uwaga, w nowej serii producent zmienił wygląd szklanego flakonu NPA Man. Teraz zawiera aż 7ml koncentratu!
  • Producent: LaCroy Chemicals, Republika Południowej Afryki
Zawartość: 5 ml
Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Ogólna ocena produktu: *
Twój komentarz: *
Nazwa użytkownika: *
Przepisz kod z obrazka: * Captcha
 
* - pole obowiązkowe do wypełnienia

Polecane Produkty

Ostatnio szukane produkty

Polecane produkty

Polecane produkty NPA