twój koszyk:

Aktualnie: 0 produktów

Wartość: 0 zł

biuro@bramy-rozkoszy.pl 784 071 764 42743516
http://bramy-rozkoszy.pl/
Strona główna » Feromony » Feromony dla kobiet » Pheromax 14ml - feromony dla kobiet

Pheromax 14ml - feromony dla kobiet

Pheromax 14ml - feromony dla kobiet

Pheromax 14ml - feromony dla kobiet

Producent: Pheromax
Wysyłka w ciągu 24h!
Ogólna ocena produktu: Brak oceny
Status produktu: Produkt dostępny
Koszt dostawy: od 10 zł
Opis produktu
Rozmiar / Dodatkowe informacje
Opinie użytkowników

Pheromax to jedna z czołowych bezzapachowych mieszanek feromonów dla kobiet dostępnych na rynku polskim. Produkt ten był testowany przez ponad dwa miesięcy, dzięki czemu jego niezawodna skuteczność jest gwarantowana przez producenta. To jedne z najlepszych feromonów dla kobiet. A do tego występują one w bardzo dużym stężeniu.

 

Pheromax zaliczany jest do produktów najwyższej klasy, a więc klasy Hi-tech. Pheromax charakteryzuje się nowoczesną formułą, która skutecznie wpływa na płeć przeciwną. Dwa podstawowe, lecz bardzo silne, feromony (Androstenol i Androstenon), w połączeniu z nowo odkrytym feromonem Androstadienonem, tworzą istną mieszankę wybuchową, która w prosty i szybki sposób rozbudza zmysły i pożądanie każdego mężczyzny. Składniki te występują w bardzo dużym stężeniu, dzięki czemu produkt ten jest niezwykle wydajny, i to już od pierwszej aplikacji.

 

Pheromax dla kobiet powoduje silne pobudzenie seksualne u płci przeciwnej. Dzięki niemu staniesz się wyjątkowo atrakcyjna i kobieca dla otaczających cię osób. Również inne kobiety będą patrzeć na ciebie z szacunkiem i poważaniem. Feromony doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji – w klubach, w pracy, na uczelni, randce czy jakimkolwiek spotkaniu towarzyskim. Przede wszystkim jednak to niezastąpiony afrodyzjak podczas intymnych zbliżeń ze swoim partnerem. Sama zdecydujesz, jak najlepiej wykorzystać ten niesamowity produkt.

 

Należy jednak stale pamiętać o wysokim stężeniu feromonów zawartych w produkcie Pheromax. Zbyt duża ilość produktu może wywołać niepożądane skutki.

 

Co więc zyskujesz, decydując się na feromony Pheromax? Mężczyźni z twojego otoczenia staną się rozmowni, ulegli, skłonni do flirtu i doskonale pobudzeni w sytuacjach intymnych. Inne kobiety będą traktowały cię z większym szacunkiem, natomiast ty sama będziesz dominować i lśnić w towarzystwie. Wzrośnie twoja kobiecość, spontaniczność i pewność siebie. Może też pojawić się uczucie gorąca.

 


Informacje techniczne

  • Opakowanie: 14ml szklany flakon chroniony aluminiową obudową
  • Wydajność: 112 pełnych aplikacji
  • Aplikowana doza substancji: 125 mcl
  • Stężenie: 0,35mg/ml
  • Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 45 mcg czystych feromonów
  • Skład Pheromax Woman: 3.0mg Copulins, 1.0mg Androstenol, 1.0mg Estratetraenol
Zawartość: 14 ml
Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Ogólna ocena produktu: *
Twój komentarz: *
Nazwa użytkownika: *
Przepisz kod z obrazka: * Captcha
 
* - pole obowiązkowe do wypełnienia

Polecane Produkty

Ostatnio szukane produkty

Polecane produkty

Polecane produkty Pheromax