twój koszyk:

Aktualnie: 0 produktów

Wartość: 0 zł

biuro@bramy-rozkoszy.pl 784 071 764 42743516
http://bramy-rozkoszy.pl/
Strona główna » Feromony » Feromony dla mężczyzn » Pheromax 14ml - feromony dla mężczyzn

Pheromax 14ml - feromony dla mężczyzn

Pheromax 14ml - feromony dla mężczyzn

Pheromax 14ml - feromony dla mężczyzn

Producent: Pheromax
Wysyłka w ciągu 24h!
Ogólna ocena produktu: Brak oceny
Status produktu: Produkt dostępny
Koszt dostawy: od 10 zł
Opis produktu
Rozmiar / Dodatkowe informacje
Opinie użytkowników

Jeśli szukamy sposobu na pobudzenie aktywności seksualnej i wzrostu zainteresowania w towarzystwie innych osób, sięgajmy po rzeczy najlepsze i sprawdzone. A takim produktem z całą pewnością są wysoko skoncentrowane (stężenie w wysokości 0,035%) bezzapachowe feromony dla mężczyzn Pheromax. Skuteczność zawartości tego flakonika była badana przez ponad dwa miesiące, dzięki czemu zyskujesz gwarancję, że te feromony są skuteczne i wysokiej jakości.

 

Pheromax określany jest jako produkt klasy Hi-tech. Sprawia to nowoczesna formuła, która jak żadna inna wpływa na zachowanie płci przeciwnej. Decydują o tym dwa podstawowe feromony – Androstenol i Androstenon – dobrane w odpowiednich proporcjach, co powoduje istną mieszankę wybuchową. Skutki zastosowania niewielkiej ilości tego produktu widoczne są już od pierwszej aplikacji.

 

Podstawowym skutkiem stosowania Pheromax jest silne pobudzenie seksualne – stajesz się nadzwyczaj atrakcyjny dla osób przeciwnej płci, które znajdują się w twoim towarzystwie. Mało tego, również mężczyźni zaczną odnosić się do ciebie z dużo większym szacunkiem i poważaniem.

 

Z feromonów tych możesz z powodzeniem korzystać w klubie, w pracy, na spotkaniach towarzyskich, uroczystościach oraz w trakcie intymnych zbliżeń z partnerką, u której z całą pewnością rozbudzisz namiętność i pożądanie. Korzystaj ze wszystkich możliwości tak, jak tylko masz ochotę.

Pheromax jest produktem o wyjątkowo dużym stężeniu feromonów. Pamiętaj więc, że każda ilość tej substancji będzie odczuwalna, natomiast aplikacja zbyt dużej dawki może powodować niepożądane skutki, przeciwne od zamierzonych. Każdy flakonik tego produktu jest niezwykle wydajny – 14 ml wystarcza na 112 pełnych aplikacji..

 

Co zyskujesz, wybierając feromony dla mężczyzn Pheromax? Osoby, które znajdą się w twoim otoczeniu, będą bardziej wyluzowane, rozmowne, towarzyskie, kobiety chętnie będą z tobą flirtować. Rozbudzisz w nich niewiarygodne pożądanie oraz niespotykane dotąd zainteresowanie, zyskując wysoką atrakcyjność seksualną. Płeć przeciwna stanie się uległa, a ty będziesz postrzegany jako niezwykle męski, silny, ale i warty zaufania. U konkurentów natomiast, a więc innych mężczyzn, zyskasz szacunek i aprobatę. Zdecydowanie będziesz dominować. Wzrośnie twoja błyskotliwość, spontaniczność oraz pewność siebie, czemu może towarzyszyć uczucie gorąca.

 

Informacje techniczne

  • Opakowanie: 14ml szklany flakon chroniony aluminiową obudową
  • Wydajność: 112 pełnych aplikacji
  • Aplikowana doza substancji: 125 mcl
  • Stężenie: 0,35mg/ml
  • Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 45 mcg czystych feromonów
  • Skład Pheromax Man: 2.0mg Androstenol, 1.8mg Androstenone, 1.2mg Androstadienone
Zawartość: 14 ml
Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Ogólna ocena produktu: *
Twój komentarz: *
Nazwa użytkownika: *
Przepisz kod z obrazka: * Captcha
 
* - pole obowiązkowe do wypełnienia

Polecane Produkty

Ostatnio szukane produkty

Polecane produkty

Polecane produkty Pheromax