twój koszyk:

Aktualnie: 0 produktów

Wartość: 0 zł

biuro@bramy-rozkoszy.pl 784 071 764 42743516
http://bramy-rozkoszy.pl/
Strona główna » Aktualności » Feromony w sypialni

Feromony w sypialni

Feromony w sypialni

Co zrobić, aby polepszyć w naszym związku życie intymne? Rozwiązań na to jest sporo, jednak w sposób znaczący różnią się one skutecznością. My proponujemy Państwu feromony jako środek zwiększający aktywność seksualną i wpływający na umacnianie więzi między partnerami.

 

W jaki sposób faktycznie działają feromony?

 

Aplikując feromony na nasze ciała zwiększamy doznania związane z naszym pożyciem intymnym. Związki te dzięki stopniowemu uwalnianiu się z organizmu wpływają na pobudzanie narządu VNO (narząd nosowo-lemieszowy), który odpowiada za odbieranie lotnych chemicznych informacji. Podniecenie jest potęgowane cyklicznie, przez co znacząco zwiększamy nasze doznania w sytuacjach intymnych.

 

Badania naukowców na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, że związki chemiczne zwane feromonami w stosunku do placebo zwiększają poziom podniecenia seksualnego nawet o 200 procent.

 

Odwaga w naszej sypialni

 

Wdychanie feromonów wpływa pozytywnie na wzrost poziomu odwagi u kochanków. Związki te wpływają na wzrost naszego libido, dzięki czemu para może doznawać uniesień dłużej i intensywniej. Spontaniczność w sypialni to przepis na niezapomniane doznania, które można osiągnąć właśnie dzięki feromonom. Związki te są również znakomitym sposobem na zwalczanie kompleksów u pary kochanków, przez co pozbywają się oni ograniczających je zahamowań.

 

Feromony to nie tylko sposób na spotęgowanie naszych łóżkowych przeżyć. Znakomicie nadają się one również do romantycznych spotkań we dwoje, gdzie znacząco wpływają na umacnianie więzi i wzajemnych relacji pomiędzy parą.